Wanneer Award Winning Designer 2019 Shelter in Antwerpen filmt, kloppen ze aan bij de filmcel van de stad. Daar krijgen ze hulp om toelatingen en betrokken diensten op elkaar af te stemmen zodat de opnames vlot kunnen verlopen.
Houtatelier Levanto maakt inrichting van De Nieuwe Natie
Eind oktober opende de Nieuwe Natie in de Stadfeestzaal. Zes creatieve ondernemers mochten de spits afbijten in het gloednieuwe interieur. Dat werd gebouwd door de medewerkers van het houtatelier van maatwerkbedrijf Levanto.
De achterbouw van StartupVillage werd vandaag officieel geopend en de partners die er zich vestigen bekendgemaakt. De renovatie van de voorbouw is volop bezig. Eind dit jaar zal die beschikbaar zijn voor innovatieve groeibedrijven.
Stad helpt bedrijven met zoektocht naar personeel op maat
Vacaturebegeleiding op maat betekent een win-winsituatie voor werkzoekenden en bedrijven. Een succesvolle case is die waarbij de stad personeel zocht én vond voor Uniqlo.
Stedelijke en Vlaamse gronden naar Blue Gate Antwerp
Een jaar geleden lanceerden de stad Antwerpen en Antwerp World Diamond Centre het Antwerp’s Most Brilliant label. Intussen behaalden al 12 juwelierszaken het felbegeerde label.
Telenet Idealabs heeft tien jonge digitale startups gekozen voor zijn accelerator. Zij gaan aan de slag in een nieuwe ruimte die door Telenet Idealabs en stad Antwerpen werd klaargestoomd.
Drie consortia kandidaat om Blue Gate Antwerp te ontwikkelen