Wil jij je perceel en bedrijf toekomstklaar maken door te ontharden, vergroenen en regenwater slim te gebruiken? Stad Antwerpen geeft je en premie tot 30.000 euro.
Bedrijven geven kwetsbare werkzoekenden een toekomst, samen met stad Antwerpen.
"Onze mensen hebben een afstand tot de reguliere arbeidsmarkt maar ze zijn super leergierig." Ondernemers kiezen voor sociale economie, met financiële steun van stad Antwerpen.
Antwerpse ondernemer krijgt volledig overheidsdossier op één digitale locatie
De stad Antwerpen biedt haar stedelijke vergunningen, premies, producten en diensten nu ook aan via het Vlaamse e-loketondernemers.be. Zo wordt het je makkelijk gemaakt alles van verschillende overheden op één digitaal portaal terug te vinden.
Wanneer Award Winning Designer 2019 Shelter in Antwerpen filmt, kloppen ze aan bij de filmcel van de stad. Daar krijgen ze hulp om toelatingen en betrokken diensten op elkaar af te stemmen zodat de opnames vlot kunnen verlopen.
Houtatelier Levanto maakt inrichting van De Nieuwe Natie
Eind oktober opende de Nieuwe Natie in de Stadfeestzaal. Zes creatieve ondernemers mochten de spits afbijten in het gloednieuwe interieur. Dat werd gebouwd door de medewerkers van het houtatelier van maatwerkbedrijf Levanto.
Pop up to date ontvangt 'URBACT Good Practice City' label
Het lokale cultuurbeleid van het district Berchem geeft met Pop up to Date jonge creatieve ondernemers de kans om hun werk te tonen aan een breed publiek...
Stad Antwerpen opent de achterbouw van StartupVillage
De achterbouw van StartupVillage werd vandaag officieel geopend en de partners die er zich vestigen bekendgemaakt. De renovatie van de voorbouw is volop bezig. Eind dit jaar zal die beschikbaar zijn voor innovatieve groeibedrijven.
“Sneller klaar dan beloofd. En perfect geschilderd.”
Omdat de feestzaal van ‘t Oud Kapelleke in Berchem nood had aan een opfrisbeurt, klopte beheerder Luc Vanlaerhoven aan bij maatwerkbedrijf Wotepa voor de schilderwerken.