Wil je een nieuwe dienstverlening uitrollen, je werkvloer innovatief en toekomstgericht organiseren of een digitaal innovatief project uitwerken om sociale tewerkstelling te creëren? Vanaf 1 oktober 2020 kan je je innovatieproject indienen bij stad Antwerpen.
4 pas afgestudeerde juweelontwerpers proeven van het ondernemerschap
In Antwerpen nemen Vie Stessens, Lera Treyger, Youzhi Bi en Sophia De Groot, masterstudenten juweelontwerp de winkel van gevestigde waarde Salima Thakker over om er hun afstudeercollectie te tonen en te verkopen. Hoe verloopt dat voor hen?
Shelter doet beroep op de filmcel van stad Antwerpen
Wanneer Award Winning Designer 2019 Shelter in Antwerpen filmt, kloppen ze aan bij de filmcel van de stad. Daar krijgen ze hulp om toelatingen en betrokken diensten op elkaar af te stemmen zodat de opnames vlot kunnen verlopen.
Kruidvat biedt kans op werk aan gemotiveerde nieuwkomers
Bij Kruidvat op de Plantin en Moretuslei startte een jonge nieuwkomer uit Syrië met een betaalde stage van 3 maanden via een BIS-contract. De filiaalmanager legt uit waarom.
Wil u mee deel uitmaken van The Beacon, een business en innovatiehub met kantoren voor spelers in het Internet of Things (IoT)? De call voor kantoorruimte in The Beacon is nu open. Indienen kan tot 12 oktober.
“We zochten 550 medewerkers voor deze nieuwe winkel”, zegt Anne-Marie De Block, P&C Business Partner voor Primark Benelux. “Geen overbodige luxe als je bedenkt dat er gemiddeld 230 mensen tegelijk aan het werk zullen zijn.”
Houtatelier Levanto maakt inrichting van De Nieuwe Natie
Eind oktober opende de Nieuwe Natie in de Stadfeestzaal. Zes creatieve ondernemers mochten de spits afbijten in het gloednieuwe interieur. Dat werd gebouwd door de medewerkers van het houtatelier van maatwerkbedrijf Levanto.
“Na jaren in Japan voelt Antwerpen als bekend terrein”
Na een doctoraat in Japan zocht de Poolse onderzoeker Bartek Kozicki werk ‘dichter bij huis’. De keuze viel op Antwerpen: “Vertrouwd terrein”, zegt hij zelf. “Ik voelde me hier als expat meteen welkom.”